Начален етап
График на консултациите на начален етап
за II срок на учебната 2023/2024 година в 32.СУИЧЕ „Св. Климент Охридски”
| ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ | С УЧЕНИЦИ ДЕН / ЧАС | С РОДИТЕЛИ ДЕН / ЧАС |
0 | КРАСИМИРА ВЕНЦИСЛАВОВА ПАВЛОВА | ПОНЕДЕЛНИК – 13.15 – 14.00 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.00 – 13.00 |
1 | РОСИЦА ВАСИЛЕВА АБЛАНСКА | СРЯДА – 12.35 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
2 | БОЙКА ГРИГОРОВА ЧАКЪРОВА | ВТОРНИК – 12.35 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
3 | АНТОАНЕТА НЕДЕВА СТЕФАНОВА | ПОНЕДЕЛНИК – 12.35 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
4 | ЕЛЕНА ЕМИЛОВА НИКОЛОВА | ПЕТЪК – 12.35 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
5 | ДИАНА АНГЕЛОВА СТОИЛОВА | ВТОРНИК – 12.35 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
6 | МИГЛЕНА КОСТАДИНОВА ХРИСТОВА | СРЯДА – 12.40 – 13.15 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
7 | ИВАНКА ЗДРАВКОВА НИКОЛОВА | ВТОРНИК – 12.30 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
8 | ЦВЕТЕЛИНА ГЕНЧЕВА ПЕТРОВА | ВТОРНИК – 12.30 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
9 | СТЕФКА ЛЮБЕНОВА ДИОНИСИЕВА | СРЯДА – 12.30 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
10 | ГАНКА АЛЕКСАНДРОВА ПАНЕВА | ПЕТЪК – 12.30 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 13.15 – 13.55 |
11 | ПАВЛИНКА ИВАНОВА ГАНЧЕВА | СРЯДАН – 12.30 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 13.15 – 13.55 |
12 | АНИ СТИЛИЯНОВА СЛАВЧЕВА | ПОНЕДЕЛНИК – 12.30 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 13.15 – 13.55 |
13 | НАДЕЖДА ХРИСТОВА ИЛИЕВА | СРЯДА – 12.30 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
14 | ДЕСИСЛАВА БОРИСЛАВОВА ЗДРАВКОВА | ПОНЕДЕЛНИК – 12.30 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
15 | ЕМИЛИЯ ПЕТРОВА ЙОНЧЕВА | СРЯДА – 12.40 – 13.20 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
16 | ДЕСИСЛАВА ИЛИЕВА КАРАКАШЕВА | ПЕТЪК – 12.30 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
17 | СВЕТЛАНА ПАВЛИНОВА СПАСОВА | СРЯДА – 12.30 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
18 | АНЕЛИЯ МИТОВА МАНЧЕВА | СРЯДА – 12.30 – 13.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 12.30 – 13.10 |
19 | АНИ ВИДЕНОВА ФИЛИПОВА | СРЯДА – 13.15 – 13.55 | ЧЕТВЪРТЪК – 13.15 – 13.55 |
20 | МАРГРЕТА МИХАЙЛОВА ВЕЛКОВА | СРЯДА – 13.15 – 13.55 | ЧЕТВЪРТЪК – 13.15 – 13.55 |
21 | СИЛВИЯ ХРИСТОВА РУСЕВА | СРЯДА – 13.15 – 13.55 | ЧЕТВЪРТЪК – 13.15 – 13.55 |
22 | СНЕЖАНА ГЕОРГИЕВА АМБИЦОВСКА | ПОНЕДЕЛНИК – 13.15 – 13.55 | ЧЕТВЪРТЪК – 13.15 – 13.55 |
23 | ДИАНА МИХАЙЛОВНА СТОЯНОВА | ВТОРНИК – 13.15 – 13.55 | ЧЕТВЪРТЪК – 13.15 – 13.55 |
24 | ЮЛИЯ ИГНАТОВА МИХАЙЛОВА | ВТОРНИК – 13.15 – 13.55 | ЧЕТВЪРТЪК – 13.15 – 13.55 |
25 | ГАЛИНА КИРИЛОВА ТРАЙКОВА | ВТОРНИК – 14.20 – 15.00 | ЧЕТВЪРТЪК – 11.40 – 12.20 |
26 | ЗДРАВКО ИВАНОВ ЗДРАВКОВ | ПОНЕДЕЛНИК – 13.15 – 13.55 | ЧЕТВЪРТЪК – 10.10 – 10.50 |
27 | ЦВЕТЕЛИНА ДИМИТРОВА ГЕОРГИЕВА | ПОНЕДЕЛНИК – 11.45 – 12.25 | ЧЕТВЪРТЪК – 13.20 – 14.00 |
28 | КАТЕРИНА ИВАНОВА ЖЕЛЯЗКОВА | ВТОРНИК – 17.30-18.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 17.30 – 18.10 |
29 | ЕЛИСАВЕТА БОРИСОВА СТОЯНОВА | ВТОРНИК – 17.30-18.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 17.30 – 18.10 |
30 | ДИАНА ИВАНОВА БУХОВА | ВТОРНИК – 17.30 – 18.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 17.30 – 18.10 |
31 | ЗЛАТИНА БЛАГОЕВА ТОШЕВСКА | ВТОРНИК – 17.30 – 18.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 17.30 – 18.10 |
32 | СТОЯНКА ДИМИТРОВА РУСЕВА | ПОНЕДЕЛНИК – 17.30 – 18.05 | ЧЕТВЪРТЪК – 17.30 – 18.10 |
33 | ЕЛЕОНОРА МОНИ ДАНАИЛОВА | ВТОРНИК – 17.30 – 18.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 17.30 – 18.10 |
34 | СНЕЖАНА БОГДАНОВА БУЛАНОВА | ПОНЕДЕЛНИК – 17.30 – 18.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 17.30 – 18.10 |
35 | АЛБЕНА ПЕТКОВА ЦАНКОВА | ВТОРНИК – 07.30 – 8.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 07.40 – 08.20 |
36 | ЕМЕЛ ЮМЕРОВА АЛИЕВА | ПОНЕДЕЛНИК – 07.30-8.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 07.40 – 08.20 |
37 | ХРИСТИНА ИВАНОВА ГЕОРГИЕВА | ВТОРНИК – 07.30 – 8.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 07.40 – 08.20 |
38 | ЛЮБОСЛАВА ГРИШЕВА ДИМИТРОВА | ВТОРНИК – 07.30 – 8.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 07.40 – 08.20 |
39 | КАТЕРИНА ПЛАМЕНОВА ЗЛАТАНОВА | ВТОРНИК – 07.30 – 8.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 07.30 – 08.10 |
40 | КРАСИМИРА ГАНЧЕВА КРЪСТЕВА | ВТОРНИК – 17.30 – 18.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 17.30 – 18.10 |
41 | МИХАЕЛА ПЕТРОВА ПЕТРОВА | ВТОРНИК – 17.30 – 18.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 17.30 – 18.10 |
42 | ЛИЛИЯ РУМЕНОВА ОБРЕТЕНОВА | ВТОРНИК – 17.30 – 18.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 17.30 – 18.10 |
43 | ПАВЛИНА ПАЦОВСКА ГЕОРГИЕВА | ВТОРНИК – 17.30 – 18.10 | ЧЕТВЪРТЪК – 17.30 – 18.10 |
44 | НЕ – ВАНЯ АНГЕЛОВА ГРИГОРОВА | ПОНЕДЕЛНИК – 12.35 – 13.15 | ВТОРНИК – 12.30 – 13.10 |
45 | ИЕ – РАДОСЛАВА КАМЕНОВА КИРИЛОВА | ПОНЕДЕЛНИК – 12.30 – 13.10 | СРЯДА – 12.30 – 13.10 |
46 | РЕ – НАТАЛИЯ ЮРИЕВНА НИКОЛОВА | ПОНЕДЕЛНИК – 12.30 – 13.10 | ПЕТЪК – 12.30 – 13.10 |