График на консултациите за втория срок на учебната 2023/2024 година I- II гимназиален етап |
| | | | | | | |
№ | учители | предмет | с родители | с ученици |
ден | час | стая | ден | час |
| БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА |
1 | Петър Михайлов | БЕЛ | четвъртък | 12:30 | МК БЕЛ | петък МК БЕЛ | 13:30 |
2 | Десислава Петрова | БЕЛ | четвъртък | 12:30 | МК БЕЛ | понеделник | 13:30 |
3 | Димитър Антонов | БЕЛ | четвъртък | 12:30 | МК АЕ | вторник | 12:30 |
4 | Донка Гуцова | БЕЛ | сряда | 12:30 | МК БЕЛ | петък | 13:30 |
5 | Петър Алексиев | БЕЛ | четвъртък | 12:30 | МК БЕЛ | четвъртък | 14:10 |
6 | Антония Кръстева | БЕЛ | четвъртък | 12:30 | МК БЕЛ | вторник | 13:30 |
7 | Елена Христова | БЕЛ | сряда | 12:30 | МК БЕЛ | четвъртък | 14:10 |
| ЧУЖДИ ЕЗИЦИ |
8 | Румяна Никифорова | АЕ | четвъртък | 12:30 | МК АЕ | петък | 12:30 (каб. 103) |
9 | Катерина Николова | АЕ | четвъртък | 12:30 | МК АЕ | вторник | 12:40 |
10 | Цвете Жекова | АЕ | четвъртък | 12:30 | МК АЕ | вторник | 12:30 (каб. 103) |
11 | Емилия Христова | АЕ | четвъртък | 12:30 | каб. 105 | вторник | 19:15 |
12 | Десислава Вълчанова | АЕ | четвъртък | 12:30 | каб. 101 | петък | 12:30 |
13 | Велислава Иванова | АЕ | четвъртък | 12:15 | МК АЕ | четвъртък | 12:50 |
14 | Любка Чолашка | АЕ | четвъртък | 13:30 | каб. 101 | сряда | 13:15 |
15 | Любина Иванова | АЕ | четвъртък | 13:30 | каб. 205 / 101 | понеделник / сряда | 13:30 |
16 | Любомира Любенова | АЕ | четвъртък | 13:30 | каб. 100 | понеделник | 13:15 |
17 | Ралица Карлова | АЕ | четвъртък | 13:30 | каб. 202 | вторник | 13:20 |
18 | Виктория Костова | АЕ | четвъртък | 13:30 | каб. 104 | понеделник | 13:30 |
19 | Драгомир Маринов | АЕ | сряда | 13:30 | каб. 102 | понеделник | 13:30 |
20 | Мариана Бораджиева | АЕ | четвъртък | 13:30 | каб. 300 | понеделник | 13:30 |
21 | Десислава Танева | ФЕ | четвъртък | 13:30 | каб. 104 | петък | 13:30 |
22 | Валентина Кираджиева | НЕ | четвъртък | 13:30 | каб. 301 | петък | 13:30 |
23 | Василка Дамянова | НЕ | четвъртък | 13:30 | каб. 301 | понеделник | 13:15 |
24 | Мария Николова | ИЕ | четвъртък | 12:30 | каб. 402 | сряда | 13:15 |
25 | Ренета Великова | ИЕ | четвъртък | 12:30 | каб. 403 | вторник | 12:30 |
| МАТЕМАТИКА, ИНФОРМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ |
26 | Весела Радкова | Математика | четвъртък | 13:30 | каб. 305 | петък | 13:20 |
27 | Емилия Богева | Математика | вторник | 13:30 | каб. 304 | понеделник | 12:30 |
28 | Валя Кусева | Математика | четвъртък | 13:30 | каб. 304 | сряда | 13:15 |
29 | Соня Венкова | Математика | сряда | 11:40 | каб. 303 | сряда | 12:30 |
30 | Юлиан Топалов | ИТ | четвъртък | 13:30 | каб. 405 | вторник | 13:30 |
31 | Валентина Велкова | ИТ | четвъртък | 13:30 | каб. 405 | четвъртък | 13:30 |
32 | Георги Владимиров | ИТ | | | каб. 406 | понеделник | 13:30 |
| ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ, ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА |
33 | Момчил Кузманов | История | четвъртък | 13:30 | каб. 601 | сряда | 13:30 |
34 | Ивайло Найденов | История | четвъртък | 13:30 | каб. 605 | вторник | 13:30 |
35 | Стоян Шиваров | История | петък | 12:30 | каб. 603 | четвъртък | 13:30 (каб. 604) |
36 | Елена Вретенарова | Философия | четвъртък | 13:30 | каб. 603 | сряда | 13:30 |
37 | Диляна Филипова | Философия | сряда | 12:30 | каб. 603 | вторник | 13:30 |
38 | Ева Радева | География | четвъртък | 13:30 | каб. 606 | понеделник | 13:15 |
| ПРИРОДНИ НАУКИ |
39 | Борислава Русинова | Биология | четвъртък | 13:30 | каб. 501 | понеделник | 13:15 |
40 | Мартина Евгениева | Биология | четвъртък | 13:30 | каб. 503 | понеделник | 13:15 |
41 | Чавдар Динев | Физика | вторник | 13:30 | каб. 505 | понеделник | 13:30 |
42 | Ирина Андонова | Химия/Физика | понеделник | 13:30 | каб. 502 | четвъртък | 14:10 |
43 | Кристиян Донков | Химия | четвъртък | 13:30 | каб. 502 | четвъртък | 13:30 |
| МУЗИКА, ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО |
44 | Александър Митев | Музика | сряда | 12:30 | каб. 402 | понеделник | 13:15 |
45 | Сабина Хубавенкова | ИИ | вторник | 12:30 | каб. 403 | петък | 13:30 |
| ФВС |
46 | Румяна Данева | ФВС | четвъртък | 13:30 | физкултурен салон | понеделник | 13:15 |
47 | Асен Денчев | ФВС | сряда | 13:30 | физкултурен салон | петък | 13:15 |
48 | Георги Николов | ФВС | понеделник | 13:30 | физкултурен салон | вторник | 13:15 |
49 | Николай Чакалов | ФВС | понеделник | 13:30 | физкултурен салон | вторник | 13:15 |