10-ти клас
Втора смяна | 10.а | |||||
час | Понеделник | Вторник | Сряда | Четвъртък | Петък | |
предмет | 1 | Математика | Биология и ЗО | Бълг.език и лит. ИУЧ | Час на класа | География и икономика |
учител | Е. Керемедчиева | М. Евгениева | П. Алексиев | В. Дамянова | Е. Радева | |
кабинет | 303 | 503 | 204 | 301 | 606 | |
предмет | 2 | Математика | Биология и ЗО | Английски език ИУЧ | История и цивилиз. | География и икономика |
учител | Е. Керемедчиева | М. Евгениева | Л. Иванова | М. Кузманов | Е. Радева | |
кабинет | 303 | 503 | 103 | 601 | 606 | |
предмет | 3 | История и цивилиз. | Бълг.език и литер. | Английски език ИУЧ | История и цивилиз. | Математика ИУЧ |
учител | М. Кузманов | Е. Христова | Л. Иванова | М. Кузманов | Е. Керемедчиева | |
кабинет | 601 | 204 | 103 | 601 | 303 | |
предмет | 4 | Химия и ООС | Бълг.език и литер. | Физ. възп. и спорт | География и икономика | Немски език ИУЧ |
учител | И. Андонова | Е. Христова | Г. Николов | Е. Радева | В. Дамянова | |
кабинет | 502 | 204 | ФВС1 | 606 | 301 | |
предмет | 5 | Химия и ООС | Английски език ИУЧ | Физ. възп. и спорт | Английски език | Музика |
учител | И. Андонова | Л. Иванова | Г. Николов | Л. Иванова | А. Митев | |
кабинет | 502 | 103 | ФВС1 | 103 | 401 | |
предмет | 6 | Немски език | Философия | Бълг.език и литер. | Английски език | Физика и астрономия |
учител | В. Дамянова | Д. Филипова | Е. Христова | Л. Иванова | Ч. Динев | |
кабинет | 301 | 603 | 204 | 103 | 505 | |
предмет | 7 | Немски език | Философия | ФВС модул | Физика и астрономия | |
учител | В. Дамянова | Д. Филипова | Г. Николов | Ч. Динев | ||
кабинет | 301 | 603 | ФВС1 | 505 | ||
Втора смяна | 10.б | |||||
час | Понеделник | Вторник | Сряда | Четвъртък | Петък | |
предмет | 1 | Английски език | Математика | Английски език ИУЧ | Час на класа | Биология и ЗО |
учител | Р. Карлова | Е. Керемедчиева | Р. Карлова | С. Шиваров | М. Евгениева | |
кабинет | 105 | 303 | 105 | 604 | 503 | |
предмет | 2 | Английски език | Математика | Бълг.език и лит. ИУЧ | История и цивилизации | Биология и ЗО |
учител | Р. Карлова | Е. Керемедчиева | П. Алексиев | С. Шиваров | М. Евгениева | |
кабинет | 105 | 303 | 204 | 604 | 503 | |
предмет | 3 | Физ. възп. и спорт | Философия | Бълг.език и литер. | Физ. възп. и спорт | Испански език ИУЧ |
учител | Г. Николов | Д. Филипова | Е. Христова | Г. Николов | М. Николова | |
кабинет | ФВС1 | 603 | 204 | ФВС1 | 402 | |
предмет | 4 | Бълг.език и литер. | Философия | География и икономика | Математика ИУЧ | Испански език |
учител | Е. Христова | Д. Филипова | Е. Радева | Е. Керемедчиева | М. Николова | |
кабинет | 204 | 603 | 606 | 303 | 402 | |
предмет | 5 | Бълг.език и литер. | Английски език ИУЧ | География и икономика | География и икономика | Испански език |
учител | Е. Христова | Р. Карлова | Е. Радева | Е. Радева | М. Николова | |
кабинет | 204 | 105 | 606 | 606 | 402 | |
предмет | 6 | Химия и ООС | Английски език ИУЧ | История и цивилизации | Физика и астрономия | ФВС модул |
учител | И. Андонова | Р. Карлова | С. Шиваров | Ч. Динев | Г. Николов | |
кабинет | 502 | 105 | 604 | 505 | ФВС1 | |
предмет | 7 | Химия и ООС | История и цивилизации | Физика и астрономия | Музика | |
учител | И. Андонова | С. Шиваров | Ч. Динев | А. Митев | ||
кабинет | 502 | 604 | 505 | 401 | ||
Втора смяна | 10.в | |||||
час | Понеделник | Вторник | Сряда | Четвъртък | Петък | |
предмет | 1 | Френски език | Философия | География и икономика | Час на класа | Музика |
учител | Д. Танева | Д. Филипова | Е. Радева | Е. Христова | А. Митев | |
кабинет | 404 | 603 | 606 | 204 | 401 | |
предмет | 2 | Френски език | Философия | История и цивилизации | Английски език ИУЧ | Бълг.език и литература |
учител | Д. Танева | Д. Филипова | С. Шиваров | Р. Карлова | Е. Христова | |
кабинет | 404 | 603 | 604 | 105 | 204 | |
предмет | 3 | Бълг.език и литература | Английски език ИУЧ | Математика | Бълг.език и лит. ИУЧ | Бълг.език и литература |
учител | Е. Христова | Р. Карлова | Е. Керемедчиева | П. Алексиев | Е. Христова | |
кабинет | 204 | 105 | 303 | 204 | 204 | |
предмет | 4 | Физ. възп. и спорт | Английски език ИУЧ | Физика и астрономия | Биология и ЗО | Математика ИУЧ |
учител | Г. Николов | Р. Карлова | Ч. Динев | М. Евгениева | Е. Керемедчиева | |
кабинет | ФВС1 | 105 | 505 | 503 | 303 | |
предмет | 5 | Физ. възп. и спорт | Математика | Физика и астрономия | Биология и ЗО | Английски език |
учител | Г. Николов | Е. Керемедчиева | Ч. Динев | М. Евгениева | Р. Карлова | |
кабинет | ФВС1 | 303 | 505 | 503 | 105 | |
предмет | 6 | История и цивилизации | Химия и ООС | Френски език ИУЧ | География и икономика | Английски език |
учител | С. Шиваров | И. Андонова | Д. Танева | Е. Радева | Р. Карлова | |
кабинет | 604 | 502 | 404 | 606 | 105 | |
предмет | 7 | История и цивилизации | Химия и ООС | География и икономика | ФВС модул | |
учител | С. Шиваров | И. Андонова | Е. Радева | Г. Николов | ||
кабинет | 604 | 502 | 606 | ФВС1 | ||
Втора смяна | 10.г | |||||
час | Понеделник | Вторник | Сряда | Четвъртък | Петък | |
предмет | 1 | Бълг.език и литература | Руски език ИУЧ | ФВС модул | Час на класа | Бълг.език и литература |
учител | Е. Христова | Илиян Николов | Г. Николов | Р. Карлова | Е. Христова | |
кабинет | 204 | 200 | ФВС1 | 105 | 204 | |
предмет | 2 | Бълг.език и литература | Физ. възп. и спорт | Английски език ИУЧ | Бълг.език и лит. ИУЧ | Музика |
учител | Е. Христова | Г. Николов | Р. Карлова | П. Алексиев | А. Митев | |
кабинет | 204 | ФВС1 | 105 | 204 | 401 | |
предмет | 3 | Математика | Математика ИУЧ | Английски език ИУЧ | Английски език | География и икономика |
учител | Е. Керемедчиева | Е. Керемедчиева | Р. Карлова | Р. Карлова | Е. Радева | |
кабинет | 303 | 303 | 105 | 105 | 606 | |
предмет | 4 | Математика | География и икономика | История и цивилизации | Английски език | История и цивилизации |
учител | Е. Керемедчиева | Е. Радева | М. Кузманов | Р. Карлова | М. Кузманов | |
кабинет | 303 | 606 | 601 | 105 | 601 | |
предмет | 5 | Биология и ЗО | География и икономика | История и цивилизации | Физ. възп. и спорт | Руски език |
учител | М. Евгениева | Е. Радева | М. Кузманов | Г. Николов | Илиян Николов | |
кабинет | 503 | 606 | 601 | ФВС1 | 200 | |
предмет | 6 | Биология и ЗО | Физика и астрономия | Химия и ООС | Философия | Руски език |
учител | М. Евгениева | Ч. Динев | И. Андонова | Д. Филипова | Илиян Николов | |
кабинет | 503 | 505 | 502 | 603 | 200 | |
предмет | 7 | Физика и астрономия | Химия и ООС | Философия | Английски език ИУЧ | |
учител | Ч. Динев | И. Андонова | Д. Филипова | Р. Карлова | ||
кабинет | 505 | 502 | 603 | 105 | ||
Втора смяна | 10.д | |||||
час | Понеделник | Вторник | Сряда | Четвъртък | Петък | |
предмет | 1 | Информатика ИУЧ | Бълг.език и литература | История и цивилизации | Час на класа | Математика ИУЧ |
учител | В.И. Велкова | Е. Христова | С. Шиваров | Е. Керемедчиева | Е. Керемедчиева | |
кабинет | 405 | 204 | 604 | 303 | 303 | |
предмет | 2 | Информатика ИУЧ | Бълг.език и литература | Философия | Математика | Математика ИУЧ |
учител | В.И. Велкова | Е. Христова | Д. Филипова | Е. Керемедчиева | Е. Керемедчиева | |
кабинет | 405 | 204 | 603 | 303 | 303 | |
предмет | 3 | Биология и ЗО | Инф. техн. ИУЧ | Философия | Математика | Музика |
учител | М. Евгениева | В.И. Велкова | Д. Филипова | Е. Керемедчиева | А. Митев | |
кабинет | 503 | 405 | 603 | 303 | 401 | |
предмет | 4 | Биология и ЗО | Физ. възп. и спорт | Бълг.език и литература | Немски език | Физика и астрономия |
учител | М. Евгениева | Г. Николов | Е. Христова | В. Дамянова | Ч. Динев | |
кабинет | 503 | ФВС1 | 204 | 301 | 505 | |
предмет | 5 | Английски език ИУЧ | Физ. възп. и спорт | Английски език | Немски език | Физика и астрономия |
учител | Р. Карлова | Г. Николов | Р. Карлова | В. Дамянова | Ч. Динев | |
кабинет | 105 | ФВС1 | 105 | 301 | 505 | |
предмет | 6 | ФВС модул | История и цивилизации | Английски език | Химия и ООС | География и икономика |
учител | Г. Николов | С. Шиваров | Р. Карлова | И. Андонова | С. Метушева | |
кабинет | ФВС1 | 604 | 105 | 502 | 606 | |
предмет | 7 | География и икономика | История и цивилизации | Химия и ООС | География и икономика | |
учител | С. Метушева | С. Шиваров | И. Андонова | С. Метушева | ||
кабинет | 606 | 604 | 502 | 606 | ||
Втора смяна | 10.е | |||||
час | Понеделник | Вторник | Сряда | Четвъртък | Петък | |
предмет | 1 | Философия | Английски език ИУЧ | Математика | Час на класа | Испански език |
учител | Д. Филипова | Р. Карлова | Е. Керемедчиева | М. Евгениева | М. Николова | |
кабинет | 603 | 105 | 303 | 503 | 402 | |
предмет | 2 | Философия | Английски език ИУЧ | Математика | Биология и ЗО | Испански език |
учител | Д. Филипова | Р. Карлова | Е. Керемедчиева | М. Евгениева | М. Николова | |
кабинет | 603 | 105 | 303 | 503 | 402 | |
предмет | 3 | Английски език | Испански език ИУЧ | ФВС модул | Биология и ЗО | История и цивилизации |
учител | Р. Карлова | М. Николова | Г. Николов | М. Евгениева | С. Шиваров | |
кабинет | 105 | 402 | ФВС1 | 503 | 604 | |
предмет | 4 | Английски език | История и цивилизации | Бълг. език и литература | Физ. възп. и спорт | Музика |
учител | Р. Карлова | С. Шиваров | А. Кръстева | Г. Николов | А. Митев | |
кабинет | 105 | 604 | 202 | ФВС1 | 401 | |
предмет | 5 | География и икономика | История и цивилизации | Бълг. език и литература | Химия и ООС ИУЧ | География и икономика |
учител | С. Метушева | С. Шиваров | А. Кръстева | И. Андонова | С. Метушева | |
кабинет | 606 | 604 | 202 | 502 | 606 | |
предмет | 6 | География и икономика | Бълг.език и лит. ИУЧ | Физика и астрономия | Биология и ЗО ИУЧ | Химия и ООС |
учител | С. Метушева | А. Кръстева | Ч. Динев | М. Евгениева | И. Андонова | |
кабинет | 606 | 202 | 505 | 503 | 502 | |
предмет | 7 | Физ. възп. и спорт | Бълг. език и литература | Физика и астрономия | Химия и ООС | |
учител | Г. Николов | А. Кръстева | Ч. Динев | И. Андонова | ||
кабинет | ФВС1 | 202 | 505 | 502 |